O Firmie

Firma została założona 09 kwietnia 2009 roku, pierwotnie funkcjonowała pod nazwą BRP Meritum J. Janowska, 01 marca 2013 roku nastąpiła zmiana nazwy firmy na obecnie funkcjonującą KDP J. Janowska, zmiana była wynikiem uzyskania przez właściciela tytułu – Doradcy Podatkowego.

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla dużych i średnich podmiotów gospodarczych osób prawnych i fizycznych.

Właściciel firmy posiada kilkunastoletnie doświadczenie finansowo-księgowe, zdobyte w spółkach prawa handlowego (S.A. – notowana na giełdzie papierów wartościowych oraz w Sp. z o.o.).

Legitymuje się:
1. Certyfikatem Ministra Finansów nr 4659/2003;
2. Tytułem Dyplomowanego Księgowego – potwierdzenie posiadanych kwalifikacji zawodowych, określonych przez SK w Polsce, opratych na Międzynarodowych Standardach ustalonych przez IFAC;
3. Tytuł Doradcy Podatkowego nr wpisu 12030Kadra pracownicza - Pracujące w kancelarii księgowe to specjaliści w swojej dziedzinie, legitymują się Certyfikatem Ministra Finansów, dzięki czemu mamy pewność, że księgowość, którą Państwu proponujemy jest na poziomie, jakiego nie jedna kancelaria podatkowa w Częstochowie i okolicach może nam pozazdrościć.
Przywiązujemy dużą wagę do kompetencji i kwalifikacji  personelu, zapewniamy naszym pracownikom szkolenia tematyczne oraz pełny dostęp do specjalistycznych publikacji.

Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi założyciela firmy oraz  kadry pracowników kancelarii, zapewniamy naszym Klientom maksymalny komfort prowadzenia działalności poprzez przejęcie ich obowiązków wobec organów administracji publicznej co pozwala skupić się Im na prowadzeniu biznesu będąc pewnym, że nasza kancelaria w sposób rzetelny zajmie się stroną rachunkową biznesu.

Używany w Kancelarii System to Comarch OPTIMA